Kotouč pilový s SK plátky 210 x 2.6 x 30/20 60zubů PROTECO

výrobce:PROTECO nářadí s.r.o.
katalogové číslo:42.09-PK210-60
EAN:8591084420249
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:139,67 CZK

169,00 CZK

Pilový kotouč 210mm 60zubů představuje vynikajícího pomocníka pro kvalitní dělení měkkého i tvrdého dřeva. Umožňuje řezat či krátit prkna, trámy, hranoly, palubky, latě i další dřevěné tvary, a to příčně i podélně. Pilový kotouč na dřevo o vnějším průměru xxx mm s upínacím průměrem 30 mm, nebo přes redukci 20 mm a šířkou 2,6 mm lze pohodlně umísti například do okružní pilyruční okružní pilystolní pilystolní kotoučové pily a mnoha dalších k tomu určených pil.

Pilový kotouč  představuje vynikajícího pomocníka pro kvalitní dělení měkkého i tvrdého dřeva. Umožňuje řezat či krátit prkna, trámy, hranoly, palubky, latě i další dřevěné tvary, a to příčně i podélně. hodlně umísti například

Pilový kotouč s SK plátky je vyroben z vysoce kvalitní uhlíkové nástrojové oceli, obvod kotouče je lemován 60 střídavě šikmými zuby s SK plátky. SK plátky, tj. plátky ze slinutých karbidů se vyznačují vysokou výdrží a mechanickou odolností. K tělu pilového kotouče jsou pájeny tzv. sedvičovou metodou, zamezující případnému nežádoucímu odtržení. Pozitivní úhel střídavě šikmých zubů, spolu s úzkým profilem kotouče, garantují klidný chod a bezpečný řez bez nežádoucích vibrací. Pilový kotouč na dřevo je dodáván vyrovnán, nabroušen, vytužen i rozveden a umožňuje tak okamžité použití.

 

 

 

https://www.indolo.cz/