O nás

 

O firmě

Firma INDO byla založena v r. 1991 s předmětem činnosti zprostředkování prodeje NZ materiálů a prodejem. Postupem času se hlavní náplní stal prodej ložiskových materiálů. Firma byla zapsána v podnikovém rejstříku. Po provedených změnách v r. 1994, byl název firmy změněn na Dita Doubková -INDO LOŽISKA, podniká jako fyzická osoba. Předmětem činnosti firmy je obchodní činnost. Zabýváme se velko i maloobchodem s technickými materiály. Od počátku ložiskovými materiály a příslušenstvím, postupně dalšími příbuznými obory tzn. těsnícími materiály, zajišťovacími kroužky (segrovkami) a od otevření maloprodejny v roce 1997 kompletně sortimentem pro potřebu a vybavení dílen. Prodejna je na adrese Masarykova 178, kam se soustřeďuje v současnosti veškerý prodej. Koupí domu firma rozšířila skladovací a prodejní prostory, ale především kulturu prodeje a odpovídající prostředí.

V březnu roku 1997 dochází k další změně v činnosti firmy. Firma přijímá prvního zaměstnance. Před otevřením nových obchodních prostor firma přijala dalšího zaměstnance Těmito kroky majitelé firmy řešili nárůst činností firmy a potřebu zkvalitnění svých služeb vůči stávajícím i budoucím zákazníkům.

V současnosti má firma dva pracující spolumajitele a dva zaměstnance. Nadále se pracuje na rozšiřování sortimentu i prodejní a skladovací plochy.

 Každý rok firma vydává prostředky na podporu kulturních, charitativních a studentských akcí v regionu. Tímto krokem se aktivně zúčastňujeme podpory veřejně prospěšných akcí a současně je tato podpora motivována snahou po zviditelnění firmy.Další informace www.indolo.eu 
 

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím